Horia Constantinescu, candidatul PSD la Primăria Municipiului Constanța, și medicul Cătălin Grasa, candidatul PSD la președinția Consiliului Județean Constanța, își vor lansa oficial candidaturile în cadrul unui eveniment la care este așteptat să participe prim-ministrul României, Marcel Ciolacu, secretarul general al PSD.
La manifestarea programată să aibă loc în data de 11 mai, la Centrul Multifuncțional Educativ pentru Tineret „Jean Constantin”, participă secretarul general al PSD Paul Stănescu și europarlamentarul Mihai Tudose.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului.
În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația Stirilemedia.ro, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile furnizate de stirilemedia.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal dacă este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Conținutul website-ului este destinat exclusiv informării publice. Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea, precum şi orice modalitate de exploatare a conținutului acestui website (în limita a 500 de caractere, fără a cita sursa).
Vă rugăm să aveți în vedere faptul că toate comentariile la articole sunt moderate, pentru a evita injuriile, calomniile, informațiile false.
Vă încurajăm să comentați, cu rugămintea de a folosi un limbaj decent, evitând atacuri la persoană și informații false.